• Szkolny Bajarz wybrany!

• Rozwiązanie tegorocznego konkursu pięknego czytania Bajarz Szkoły.

3 miejsce ex aequo zajęli: Filip Czempik oraz Filip Steuer. 2 miejsce zajął Partyk Schrammek. Zwycięzcą konkursu został Szymon Chmura. Wszyscy laureaci to uczniowie klasy 6. Gratulacje!

• Odpowiedzi od św. Mikołaja po niemiecku

• Ho ho ho!... Nasze listy dotarły do siedziby Mikołaja w Niemczech!

A wiecie, skąd o tym wiemy? Mikołaj nam odpisał i każde dziecko uczące się języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej otrzymało od Mikołaja list z pozdrowieniami i kartkę pocztową, a to wszystko w języku niemieckim! Co roku możemy na niego liczyć! Życzymy wszystkim uczniom, aby ten dzień był radosny! A Mikołajowi mówimy: Danke!

• Mikołajki 8a

• Choć już nieco starsi i nie zawsze idealnie grzeczni, to jednak również obdarzeni życzliwym spojrzeniem św. Mikołaja! 8a świętowała dziś mikołajki, spędzając lekcje w stylu (i nastroju) kawiarnianym. 😁

• Mikołajki 2022

• Ponieważ nasze dzieci są najgrzeczniejsze na świecie, to i je odwiedził dziś - bardzo zapracowany przecież - św. Mikołaj. Każda klasa otrzymała od niego słodki upominek. Wręczono też nagrody w szkolnych konkursach: na projekt banknotu i pięknego czytania. Odebrać nagrodę z rąk samego świętego - to jest coś! Wspaniałych mikołajek! 🎅

• Kiermasz

• Kolejny raz pokazaliście, że Wasze zaangażowanie nie zna granic, a Wasze serducha są ogromne. Podczas dzisiejszego Kiermaszu Wypieków zebrano 850zł! Dziękujemy uczniom, rodzicom i wolontariuszom oraz wszystkim, którzy postanowili dziś zawitać w naszej „szkolnej cukierni” .

Dzięki Waszemu gestowi dzieci z Oddziału Onkologii w Zabrzu otrzymają piękne, świąteczne upominki.