• Szkolenie dla nauczycieli

• 11 października 2022r. w naszej szkole odbyło się szkolenie dla nauczycieli na temat wykorzystania na lekcjach okularów 3D, otrzymanych przez naszą placówkę w ramach programu Laboratoria Przyszłości​​​​​​.

• ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe - to nowatorskie podejście do nauczania z wykorzystaniem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. System został zaprojektowany tak, aby w pełni zaangażować uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki - to wszystko przenosi lekcje w zupełnie inny wymiar.

• hchgfg
          • Klasa 5a, wykorzystując klocki Korbo zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości, zbudowała różne budowle. Klocki Korbo rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wspomagają logiczne myślenie, ćwiczą zdolności manualne oraz kształtują umiejętności społeczne.