• Zawsze blisko
      • Wokół potrzeb
      • Zapraszamy!
          • Mediacje rówieśnicze

Konflikt? To nie problem! To sprawa do rozwiązania. 6Nasi szkolni mediatorzy skutecznie pomagają zwaśnionym uczniom w znalezieniu rozwiązania satysfakcjującego dla obu stron konfliktu. Zachęcamy do korzystania z pomocy mediatorów rówieśniczych. Pełnią oni codziennie po trzeciej lekcji dyżur w kąciku mediacyjnym na drugim piętrze

• Warsztaty dla rodziców

11 kwietnia 6w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole zajęcia warsztatowe dla rodziców uczniów klas 4-8 dotyczące rozwoju psychoseksualnego oraz wspierania zdrowia psychicznego dzieci w okresie dojrzewania. Zajęcia prowadziła psycholog Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zabrzu pani Katarzyna Wloka.

• Warsztaty

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy studentki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, które poprowadziły w klasach 7 i 8 zajęcia profilaktyczne dotyczące szkodliwości substancji psychoaktywnych. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające a na najaktywniejsze osoby na końcu czekała słodka nagroda.

• Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za tę zbiórkę ❤. Dary zostały przekazane dziś do Oddziału PCK w Zabrzu, skąd trafią do podopiecznych i potrzebujących. Zbiórka jest STAŁA. Liczymy na Wasze dobre serca i zrozumienie drugiego człowieka. SK PCK, Klub Wiewiórka, Szkolna Świetlica.

• Certyfikaty i dyplomy

• Czwartek 18.04.2024